12 Січень 2022

Перша підготовча зустріч Міжнародного проекту “City of the Future”

Щойно закінчилась перша підготовча зустріч Міжнародного проекту “City of the Future”.

Вже другий рік поспіль Український державний університет залізничного транспорту разом із вузами-партнерами (Сілезька політехніка Польща, Ошський технологічний університет Киргизстан, Університет Біхач Боснія та Герцеговина,  та Харківська гуманітарно педагогічна академія Україна) проводять міжнародний проект в якому головними учасниками є Студенти. Піднімаються важливі теми та тривають цікаві дискусії. На цей раз дуже актуальна тема «Місто майбутнього» –  це не фентезійні бесіди, а реальне бачення перспективи розвитку наших міст. Приємно, що молодь приймає активну участь у житті не тільки своєї країни, а розглядає питання скрізь призму глобалізації.

Не могли учасники проекту обійти і таку важливу тему як «вакцинація». Їх позитивне мислення надихає і втілює надію! Чекаємо ваших виступів і залюбки долучимося до дискусії.

Перша підготовча зустріч Міжнародного проекту “City of the Future”