19 Травень 2022

Участь у міжнародній науково-практичній конференції «ПРОБЛЕМИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ»

19 травня 2022 року науковці Університету прийняли участь у міжнародній науково-практичній конференції “Проблеми надзвичайних ситуацій” (Problems of Emergency Situations), яка проводилась Національним університетом цивільного захисту України (м. Харків) дистанційно. Наші колеги прийняли участь у пленарному засіданні та виступили з доповідями на секції “Екологічна безпека та охорона праці”.

Авторським колективом презентовано наукові доробки кафедри “Інженерія вагонів та якість продукції” в рамках держбюджетної теми молодих вчених “Інноваційні засади створення ресурсозберігаючих конструктивів вагонів шляхом урахування уточнених динамічних навантажень та функціонально-адаптивних флеш-концептів”.