20 Травень 2023

Підписання договору про співробітництво між УкрДУЗТта МЄУ

18 травня 2023 року відбулось урочисте підписання договору про співробітництво між Українським державним університетом залізничного транспорту та Міжнародним Європейським Університетом (МЄУ). Це справді важливий крок вперед, який безумовно відкриває нові перспективи для взаємовигідної співпраці.

Університети об’єднали зусилля з метою розвитку академічних можливостей та підготовки висококваліфікованих фахівців. Ми віримо в силу співробітництва та обмін знаннями, які сприятимуть підвищенню якості освіти та стимулюватимуть співпрацю в науковій сфері.

Ми прагнемо створити інноваційне освітньо-наукове середовище, завдяки якому молодь зможе гідно відповісти на всі виклики майбутнього.

Ми знаємо, що ця співпраця принесе плоди і сприятиме розвитку освіти в Україні та за її межами.

Підписання договору про співробітництво між УкрДУЗТта МЄУ