15 Квітень 2021

ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ МІЖ УКРАЇНСЬКИМ ДЕРЖАВНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ЧЖЕЦЗЯНСЬКИМ ІНСТИТУТОМ МАШИНОБУДУВАННЯ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ, КНР

14 квітня 2021 р. відбулося урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Українським державним університетом залізничного транспорту та Чжецзянським інститутом машинобудування та електротехніки, КНР.

Підписання Меморандуму проводилось у форматі відеоконференції. Зі вступними промовами виступили Ректор Чжецзянського інституту машинобудування та електротехніки пан Хе Сінюе та Ректор УкрДУЗТ професор Сергій Володимирович Панченко. У зустрічі взяли участь декан Інституту смарт-транспорту, представники Інституту міжнародної освіти китайського інституту та відділу міжнародних зв’язків УкрДУЗТ. Сторони домовились про розробку та створення спільної освітньої програми із залізничного транспорту та реалізацію обопільного проведення лекцій для студентів і організацію підвищення кваліфікації для викладачів.

Під час конференції  була проведена відеоекскурсія навчальною базу  залізничного транспорту Чжецзянського інституту машинобудування та електротехніки.

Підписання Меморандуму є новим етапом розвитку дружніх партнерських взаємовідносин, а його реалізація буде сприяти збагаченню наукового та освітнього потенціалу обох університетів.