17 Січень 2022

ПІДПИСАННЯ УГОДИ ПРО СПІВПРАЦЮ З ОБЛАСНИМ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

17 січня 2022 року в Українському державному університеті залізничного транспорту відбулося підписання угоди про співпрацю з Обласним Центром зайнятості Харківської області.

Під час підписання угоди ректор Українського державного університету залізничного транспорту Сергій Володимирович Панченко  та  керівник Обласного Центру зайнятості Міненко Володимир Леонідович обговорили головні  завдання щодо плідної співпраці між сторонами.

За результатами зустрічі та згідно угоди, сторони визначили головні завдання в співпраці, яка забезпечить, надання ефективних  соціальних  послуг студентській  молоді, сприяння професійної мобільності випускників  університету та надання їм інформаційної допомоги з питань працевлаштуванню. Угода передбачає, організацію професійного навчання зайнятих та незайнятих осіб, зокрема, організацію та проведення спільних заходів, таких як ярмарки вакансій, тематичні «круглі столи», індивідуальне професійне консультування на замовлення роботодавців, презентації роботодавців, спільні інформаційні компанії (прес-конференції, публікації тощо).

Поглиблення співпраці з Центром зайнятості Харківської області дозволить університету підвищити ефективність реалізації державної політики в сфері працевлаштування молоді.