24 Жовтень 2023

ВІТАЄМО ПРОФЕСОРА УНІВЕРСИТЕТУ ЛОВСЬКУ АЛЬОНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ З ПЕРЕМОГОЮ В КОНКУРСІ «МОНОГРАФІЯ НА ГРАНТ»

ВІТАЄМО ПРОФЕСОРА УНІВЕРСИТЕТУ ЛОВСЬКУ АЛЬОНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ З ПЕРЕМОГОЮ В КОНКУРСІ  «МОНОГРАФІЯ НА ГРАНТ»

Український державний університету залізничного транспорту щиро вітає професора Ловську Альону Олександрівну з перемогою в щорічному конкурсі «Монографія на грант» 2022/2023 року, організованого Радою молодих учених Міністерства освіти і науки України та видавничим домом “Гельветика”.

Монографія під назвою «Концепти несучих конструкцій транспортних засобів з пружно-фрикційними складовими» включена до числа 12-ти  переможців цього року!

Безумовно, це визнання є свідченням високої кваліфікації та великого потенціалу нашого молодого професора.

Університет пишається досягненнями Альони Олександрівни і вірить, що її дослідження сприятимуть подальшому розвитку науки в транспортній галузі.

Вітаємо і бажаємо нових досягнень та натхнення у подальших наукових дослідженнях!

Ректор Сергій ПАНЧЕНКО
та колектив Університету