ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНІХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ!
Сучасний світ змінюється настільки швидко, що перед випускниками шкіл і ліцеїв стоїть не просте завдання – знайти себе у суспільстві. Правильно обрана професія – це шлях до успіху!
З метою створення умов для максимального розвитку індивідуальних здібностей здобувачів освіти Закладу освіти, їх професійного самовизначення, забезпечення наступності між загальною середньою та вищою освітою – 3 грудня 2025 року підписано Договір про співпрацю у сфері професійної орієнтації, освітньої взаємодії та розвитку компетентностей здобувачів освіти між Українським державним університетом залізничного транспорту, відділом освіти Берестинської міської ради Харківської області, Берестинським центром дитячої та юнацької творчості Берестинської міської ради Харківської області.
Документи підписали Панченко Сергій Володимирович, д.т.н., проф, в.о. ректора Українського державного університету залізничного транспорту та Турова Антоніна Іванівна, начальник відділу освіти Берестинської міської ради, у присутності представників УкрДУЗТ і установ освіти Берестинської міської ради.
Предметом договору про співпрацю є партнерство і співробітництво сторін у напрямку:
– професійної орієнтації здобувачів Закладу освіти;
– підвищення якості освітніх компетентностей здобувачів освіти;
– організації спільних науково-освітніх та профорієнтаційних заходів.
Бажаємо колегам плідної співпраці та творчих здобутків! Миру та натхнення!









