18 Лютий 2021

Платформа «SciVal» – інструмент ефективного управління науково-технічною та інноваційною діяльністю

Протягом лютого-березня 2021 року компанія Elsevier проведе серію вебінарів англійською мовою, присвячених питанням використання платформи SciVal та інших ресурсів, до яких компанія надає доступ. Спікерами виступлять провідні фахівці компанії Elsevier

Аналітична платформа «SciVal» забезпечує доступ до інформації про результати досліджень понад 18500 науково-дослідних установ та їхніх співробітників із більш як 230 країн світу.

«SciVal» дозволяє візуалізувати результати досліджень, проводити порівняння з іншими установами, шукати можливості налагодження стратегічних партнерських стосунків, визначати та аналізувати новітні тенденції наукових досліджень і розробок.

Вебінари можуть бути цікавими для наукових та науково-педагогічних працівників університету, аспірантів і студентів, які здійснюють наукові дослідження та займаються інноваційною діяльністю.