05 Жовтень 2022

Популяризація наукових здобутків українських вчених

Директорат науки та інновацій Міністерства освіти і науки України разом з Офісом підтримки вченого (проєкт Ради молодих учених при МОН) реалізують проєкт під назвою «Популяризація наукових здобутків українських вчених».
Сьогодні в Україні питання популяризації науки, донесення до суспільства та держави інформації про здобутки вітчизняних науковців набуває особливої актуальності. У зв’язку з цим Офіс підтримки вченого пропонує всім науковцям України надати інформацію про свої наукові досягнення з метою висвітлення цієї інформації на вебсайтах МОН, Державної наукової установи «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації», а також в засобах масової інформації.
Інформацію щодо досягнень можна надіслати до 16.10.2022 р., заповнивши Google-форму.
У разі виникнення запитань щодо заповнення форми необхідно звертатися за роз’ясненнями на електронну адресу: yatsyshyn@sso.org.ua.
Популяризація наукових здобутків українських вчених