27 Жовтень 2023

ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ ВІД «ТНЕ HALO TRUST»

В Українському державному університеті залізничного транспорту пройшла серія заходів метою яких є збереження життя та здоров’я в умовах воєнного стану. Міжнародна гуманітарна організація «Тhе Halo Trust» в Україні провела заходи з підвищення обізнаності студентів та працівників УкрДУЗТ щодо ризиків пов’язаних з вибухонебезпечними предметами.

Метою даних заходів є зниження ризиків від контактування з вибухонебезпечними предметами та запобігання нещасним випадкам.

Представники компанії надали життєво-важливу інформацію щодо розпізнавання найбільш поширених вибухонебезпечних та підозрілих предметів на території України, заходи безпеки в разі їхнього виявлення, ознаки та маркування небезпечних територій та правила поведінки на них. Також було детально розглянуто алгоритми дій у випадку, якщо людина опинилась на потенційно небезпечній ділянці.

Інформаційні сесії відбулися в онлайн та офлайн форматах.

Дякуємо фахівцям з «Тhе Halo Trust» та сподіваємось на подальшу співпрацю!

ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ ВІД «ТНЕ HALO TRUST»