17 Листопад 2022

ПРИВІТАННЯ РЕКТОРА З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!

Дорогі студенти!
ПРИВІТАННЯ РЕКТОРА З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!Щиро й сердечно вітаю Вас із міжнародним Днем студента – святом, що для кожного з Вас є черговою сходинкою до вершин знань та кроком до саморозвитку!
На Вашу долю випали складні випробовування пандемією і війною, але здобуття якісної освіти має бути для Вас завжди в пріоритеті. Наших викладачів надихає Ваша громадська позиція, оптимізм та бажання брати участь у різноманітних наукових та освітніх проектах.
Сьогодні, як ніколи, відчуваю гордість за нашу студентську молодь, яка є обличчям успішної, мирної та процвітаючої Україні майбутнього.
Разом ми неодмінно здолаємо всі негаразди, а ваша наполегливість й сумлінне ставлення до навчання, безперечно стане запорукою зміцнення Держави та її інтеграції у світову спільноту передових ідей та високих технологій.
Бажаю, щоб роки студентства стали для вас стартовим майданчиком у професійній кар’єрі на шляху до життя сповненого яскравих відкриттів.
Зичу Вам здоров’я, радості, щасливої юності, вірних друзів та добрих вчинків!
З повагою,
Ректор УкрДУЗТ
Сергій ПАНЧЕНКО
ПРИВІТАННЯ РЕКТОРА З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!