01 Жовтень 2023

Привітання ректора з нагоди Дня працівників освіти України!

Привітання ректора з нагоди Дня працівників освіти України!Шановні колеги,

Дозвольте щиро привітати вас з нагоди Дня працівників освіти України!

Наш Український державний університет залізничного транспорту — це не лише навчальний заклад, а й джерело натхнення, місце, де зароджуються ідеї та де втілюються мрії. Ми пишаємося нашим колективом, який своєю наполегливою працею, великим досвідом та відданістю справі освіти забезпечує нашому університету високий авторитет та лідерські позиції у світі.

Наші викладачі, науковці  – це справжній актив освіти, вони примножують славу нашої alma-mater, ім’я якої стоїть високо в академічних рейтингах та свідчить про наше неперевершене вивчення науки.

У цей нелегкий час для нашої держави ми маємо важливу місію – сприяти розвитку України, передавати знання та досвід наступним поколінням, бути прикладом натхнення та завзяття. Ваша праця важлива та незамінна, ви виховуєте лідерів майбутнього, ви формуєте майбутнє нашої країни.

Зичу вам, шановні колеги, міцного здоров’я, нескінченної енергії, терпіння та оптимізму у всіх починаннях. Бажаємо нових великих здобутків, щастя та гармонії у особистому житті. Нехай кожен ваш день буде наповнений радістю та задоволенням від вашої благородної справи.

Зі святом, шановні друзі! Нехай ваша праця завжди буде оціненою та відзначеною, а наш університет продовжує рости та процвітати завдяки вашій неоціненній роботі та відданості!

З найкращими побажаннями,

Ректор УкрДУЗТ

Сергій ПАНЧЕНКО

Привітання ректора з нагоди Дня працівників освіти України!