25 Жовтень 2021

Ректор УкрДУЗТ Сергій Панченко — у когорті почесних гостей на «Металісті»

Днями у місті Харкові відбулися довгоочікувані та соціально знакові події з нагоди відкриття нових окрас міської інфраструктури. Зокрема, на стадіоні «Металіст» тривали яскраві урочистості, присвячені відкриттю оновленої академії футболу «Металіст». Ректор УкрДУЗТ Сергій Панченко був запрошений почесним гостем даного заходу.
— Спортивне свято залишило чимало позитивних та незабутніх емоцій, — розповідає Сергій Панченко, — оскільки подарувало нагоду не лише втішатися з того, як президент ФК «Металіст» Олександр Ярославський за підтримки міської влади піклується про спортивне виховання молоді, а також поспілкуватися з колегами багатьох університетів міста, керівниками
підприємств, представниками влади. Окрім того, ця подія є доволі важливою для студентів УкрДУЗТ, адже за кількасот метрів від відновленої академії футболу розташований гуртожиток нашого університету. Погодьтеся, кращого
подарунку для студентів й бути не може. Молодь УкрДУЗТ виступає за здоровий спосіб життя, захоплюється фізкультурою та спортом. Отже, я щиро вдячний президенту ФК «Металіст» Олександру Ярославському за масштабні зміни спортивного простору Харкова.

Ректор УкрДУЗТ Сергій Панченко — у когорті почесних гостей на «Металісті»