20 Листопад 2023

Робоча зустріч адміністрації Українського державного університету залізничного транспорту із представником “Південної залізниці” для забезпечення працевлаштування студентів

20 листопада, в Українському державному університеті залізничного транспорту відбулася важлива робоча зустріч між адміністрацією університету та представником “Південної залізниці” АТ “Укрзалізниця”. У заході взяли участь Ректор Панченко Сергій Володимирович, декани факультетів та заступник директора виконавчого регіональної філії “Південна залізниця” з управління персоналом та соціальної політики – Островерх Роман Миколайович.
Головною темою зустрічі стало обговорення питань забезпечення АТ “Укрзалізниця” висококваліфікованими фахівцями з числа студентів та випускників. Особливий акцент зроблено на питаннях розширення дуальної форми навчання, що дозволить студентам денної форми здобуття освіти поєднувати навчання та роботу.
На зустрічі також були розглянуті можливості стажування, практики та подальшого працевлаштування для майбутніх фахівців в галузі залізничного транспорту.
Університет продовжує активно співпрацювати з ключовими представниками залізничної галузі з метою забезпечення якісного та ефективного навчання. Зазначимо, що подібні регулярні зустрічі сприяють покращенню взаєморозуміння між освітнім установами та підприємствами, сприяючи вдосконаленню процесу підготовки кваліфікованих фахівців та сприяючи їх успішній інтеграції в сферу професійної діяльності.