15 Лютий 2022

Шановні колеги та студенти!

У зв’язку із ситуацією, що склалась останнім часом в нашій країні, хочу звернутись до Вас і повідомити наступне:

По-перше, збереження життя та здоров’я наших студентів та співробітників завжди було, є та буде пріоритетом керівництва Університету.

По-друге, транспорт та зв’язок в країні працюють без перебоїв, робота банківської системи є стабільною та передбачуваною, лінія розмежування та державний кордон знаходяться під пильним контролем Збройних Сил України.

По-третє, освітній процес в Українському державному університеті залізничного транспорту здійснюється в звичайному режимі з використанням найсучасніших технологій дистанційного навчання, а в гуртожитках Університету є тепло та гаряча вода, електроенергія та Інтернет і створені всі необхідні умови для нормального життя.

І наостанок. Харків завжди був осередком освіти та науки, культури та толерантності, патріотизму та здорового глузду – містом великих ідей та можливостей і я впевнений, що незважаючи на ситуацію, ми й надалі залишимось безпечним містом для життя та якісної освіти студентів!

Ректор УкрДУЗТ            Сергій ПАНЧЕНКО

Шановні колеги та студенти!