23 Серпень 2020

Шановні викладачі, співробітники та студенти університету!

Вітаю всіх Вас З Днем міста Харкова, його визволення від німецько-фашистських загарбників, з Днем Прапора та Днем Незалежності України! Під час Другої світової війни Харків перебував в окупації шістсот сорок один день, триста тисяч солдатів полягли в бою під час звільнення міста, воно було повністю зруйноване. Тисячу літ наш народ боровся за незалежність, за свою державу, культуру та прапор. Сьогодні Харків – це найкраще місто незалежної України, місто науки, промисловості, культури та молоді над яким майорить наш стяг. Бажаю Вам в ці святкові дні нашого міста та країни, щоб Ваші серця наповнювалися гордістю, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця була надійною запорукою Вашого щасливого майбутнього, щасливого майбутнього нашого міста та України!

З повагою ректор університету
Сергій Володимирович Панченко

Шановні викладачі, співробітники та студенти університету!