04 Жовтень 2021

Спортивні змагання в режимі он-лайн серед студентів І – V курсів УкрДУЗТ присвячених Дню захисника України

УВАГА!!! ОБ’ЯВА!!!
Кафедра фізичного виховання та спорту УкрДУЗТ ініціює проведення спортивних змагань в режимі он-лайн серед студентів І – V курсів УкрДУЗТ присвячених Дню захисника України, які відбудуться 11.10–14.10.2021 року.

До участі у змаганнях допускаються студенти І – V курсів усіх спеціальностей УкрДУЗТ, усіх факультетів та ННЦГО незалежно від статі, віку, що мають певну фізичну підготовку, пройшли попередню тренувальну підготовку та не мають відхилень у стані здоров’я.

Змагання особисті, проводяться окремо серед жінок та чоловіків.
Вид змагань – Тест на силову витривалість.

Умови змагань
Учасник знімає відео без склеєк та надсилає відповідальним суддям на електронну адресу. Судді слідкують за якістю виконання вправ (техніка), якістю відео та визначають час виконання комплексу вправ.

Умови виконання вправ
Згинання і розгинання рук в упорі лежачи
.
Учасник приймає положення упору лежачи, руки прямі на ширині плечей кистями вперед, тулуб і ноги утворюють пряму лінію, пальці стоп опираються на підлогу та починає ритмічно з повною амплітудою згинати і розгинати руки.
Дівчата виконують цю вправу в упорі на колінах.
Стрибки упор лежачи – упор присів.
Учасник приймає положення упору лежачи, руки прямі на ширині плечей кистями вперед, тулуб і ноги утворюють пряму лінію, пальці стоп опираються на підлогу та починає виконувати стрибки ногами вперед не відриваючи рук від підлоги та повертатись у вихідне положення.
Піднімання тулуба та ніг в сід.
Учасник приймає положення лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, стопи на підлозі, руки над головою, лікті в сторони. Починає одночасний підйом тулуба та ніг в сід торкаючись стоп та повертається в вихідне положення.
Всі вправи виконуються швидко без перерви на відпочинок по 8 разів кожна, три кола. На початку виконання вправ вмикається секундомір та вимикається після виконання трьох вправ три кола.
Переможець визначається за найменшим часом.

Визначення переможців та призерів
Переможець визначається за найменшим часом виконання вправи, враховуючи техніку виконання.
Переможці та призери визначаються окремо серед жінок та чоловіків.

Суддівська колегія проведення спортивних он-лайн змагань серед студентів І – ІІ курсів УкрДУЗТ присвячених Дню захисників України.
Відповідальні викладачі
Факультет УПП – ст. викладач Довженко С.С.,
Факультет ІКСТ – ст. викладач Лучко О.Р.,
Факультет Механіко-Енергетичний – ст. викладач Єфремова А.Г.,
Факультет Будівельний – доцент Буц А.М.
Факультет Економічний – викладач Гринько В.М.,
ННЦГО – ст. викладач Черніна С.М.,
суддя арбітр ст. викладач Дорош М.І.,
Головний суддя змагань Сапегіна І.О