18 Березень 2024

Студенти Українського державного університету залізничного транспорту будуть здобувати освіту за програмою подвійних дипломів з провідним університетом Великої Британії!

Український державний університет залізничного транспорту виборов грант на реалізацію програми подвійних дипломів спільно з University of the West of Scotland (UWS).
Магістерська програма «Стала логістика та управління ланцюгами постачання» спрямована на підготовку нового покоління професіоналів у сфері сталої логістики та ланцюгів постачання в Україні та за кордоном.
Випускники майбутньої програми отримають знання та навички у сферах ефективного управління матеріально-технічним забезпеченням, реалізації проектів реконструкції та постачанні необхідних товарів під час повоєнного відновлення України. Програма також враховує можливості сталого розвитку та екологічної урбанізації.
Це дійсно унікальний шанс для наших студентів отримати одразу два дипломи – УкрДУЗТ та UWS, навчаючись в Україні!

Цей результат став черговим свідченням високої якості підготовки фахівців та визнання міжнародного іміджу Університету.

Висловлюємо щиру вдячність Twinning Ukraine, Universities UK, Міністерству освіти і науки України, Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту та Mosaik Education (UK) за надану можливість.

Впевнені, перемога у відборі була би неможливою без щоденної кропіткої праці адміністрації та науково-педагогічних працівників Університету.