08 Жовтень 2021

Участь у конференції «TRANSPORT MEANS 2021» (Каунас, Литва)

6-8 жовтня 2021 року на платформі ZOOM відбулася 25-а міжнародна наукова конференція «TRANSPORT MEANS 2021» (Каунас, Литва).

Конференція продовжує давні традиції та відображає найбільш актуальні наукові та практичні проблеми транспортного машинобудування. У доповідях конференції було освітлено широке коло тем, пов’язаних з найбільш актуальними проблемами розвитку транспортних систем сьогодення.

Одними з учасників конференції стали професор кафедри обліку і аудиту Ольга Євсєєва та доцент кафедри Ірина Підопригора. Під їхнім керівництвом учасниками засідання секції залізничного транспорту стали студенти – бухгалтери, члени студентського наукового гуртку кафедри обліку і аудиту, які з цікавістю прийняли участь у даному заході. А, враховуючи те, що мова конференції – англійська, студенти ще й добре «прокачали» свої знання іноземної мови.

Детальніше про конференцію.

Участь у конференції «TRANSPORT MEANS 2021» (Каунас, Литва)