06 Жовтень 2023

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІІ «TRANSPORT MEANS 2023» (ПАЛАНГА, ЛИТВА)

4-6 жовтня 2023 року відбулася 27-а Міжнародна наукова конференція «TRANSPORT MEANS 2023» (Паланга, Литва) в онлайн та офлайн форматах.

Конференція продовжує багаторічні традиції та відображає найбільш актуальні наукові та практичні проблеми транспортного машинобудування та інтелектуальних транспортних систем, досліджень щодо їх економічного обґрунтування й впровадження в сучасних умовах викликів економіки та розвитку суспільства. У доповідях конференції було освітлено широке коло тем, пов’язаних з найбільш актуальними питаннями сталого розвитку транспортних систем сьогодення.

Під керівництвом професора кафедри фінансів, обліку і аудиту УкрДУЗТ доктора економічних наук Ольги ЄВСЄЄВОЇ активну участь у віртуальному форматі конференції взяли учасники з України – колеги та освітяни інших університетів й фахівці в галузі економіки та обліку:

Ірина ПІДОПРИГОРА – кандидат економічних наук, доцент, сертифікований бухгалтер-практик, Ltd BIE GROUP;

Іраїда ЗАЙЦЕВА – доктор економічних наук, професор, в.о. ректора ПВНЗ «Інститут психології і підприємництва»;

Анастасія УСТІЛОВСЬКА – доктор філософії з економіки, доцент кафедри економіки, маркетингу та бізнес-адміністрування, Державний університет інфраструктури та технологій;

Андрій ЄВСЄЄВ – аспірант, здобувач освітнього рівня доктора філософії з економіки, НТУ «Харківський політехнічний інститут»;

Дар’я КОВАЛЬОВА – студентка, здобувачка освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування», Український державний університет залізничного транспорту.

На урочисте відкриття конференції та засідання секцій «Автомобільний та залізничний транспорт» та «Сталі транспортні рішення» у віртуальному форматі були долучені студенти економічних спеціальностей університету, які із завзяттям взяли участь у змістовних заходах.

Цьогорічна конференція відзначилася широким соціальним, волонтерським та гуманітарним впливом та всебічною підтримкою Європейським співтовариством, зокрема з боку Литви, учасників з України, яких тепло та дружно привітали під час відкриття конференції.

Колектив співавторів, від імені науковців України, щиро вдячний організаторам 27-ї Міжнародної наукової конференції «TRANSPORT MEANS 2023» (Паланга, Литва)  за високий рівень організації заходу, плідну роботу, цікаві дискусії й активну участь в обговореннях та підтримку!

Детальніше про конференцію.

Посилання на конференцію

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІІ «TRANSPORT MEANS 2023» (ПАЛАНГА, ЛИТВА)