11 Березень 2023

Український державний університет залізничного транспорту отримав новий, потужний генератор для забезпечення резервного електропостачання

Використання генератора дасть змогу забезпечити безперебійне електропостачання університетського корпусу, зокрема, лабораторій, аудиторій та інших приміщень. Такий крок є важливим для підвищення якості навчання студентів та забезпечення необхідних умов для проведення наукових досліджень.
Адміністрація університету висловлює глибоку вдячність за підтримку та допомогу в розвитку університетської інфраструктури в цей нелегкий час голові правління УЗ Олександру Камишіну та народному депутату України Артему Ковальову.