14 Вересень 2022

Університет став учасником міжнародного проєкту від DAAD

Наприкінці серпня 2022 року Український державний університет залізничного транспорту доєднався до проєкту «Ukraine Digital» від Німецької служби академічних обмінів (DAAD)

✅Проєкт має на меті допомогти студентам УкрДУЗТ, які, внаслідок військових дій, змушені були переїхати до інших регіонів України або країн Європейського Союзу та бажають продовжувати отримувати якісні знання в дистанційному форматі від професорів провідних університетів Німеччини.
Проєкт викликав неабияку цікавість серед студентської спільноти, свідченням чого є більше 90 аплікаційних заявок. За умовами проєкту найкращі здобувачі освіти будуть отримувати стипендії від уряду Німеччини.

✅Участь УкрДУЗТ в проєкті сприятиме поглибленню євроінтеграційних процесів в українській вищій освіті та є особливо актуальною з огляду на надання Україні в 2022 році статусу кандидата на членство в ЄС.

#укрдузт #україна #німеччина #daad #міжнароднеспівробітництво #вмз

Університет став учасником міжнародного проєкту від DAAD