19 Лютий 2024

Урочисте вручення дипломів TEMPUS в УкрДУЗТ!

19 лютого 2024 року в Українському державному університеті залізничного транспорту (УкрДУЗТ) відбулося урочисте вручення дипломів TEMPUS. Ця подія є не лише важливим кроком у житті кожного випускника, а і свідченням  багаторічної успішної співпраці університету з міжнародними партнерами у сфері вищої освіти.

Програма TEMPUS – це спільна ініціатива Європейського Союзу та України, спрямована на модернізацію української вищої освіти та її інтеграцію до європейського освітнього простору. У рамках програми УкрДУЗТ співпрацює з Паризькою консерваторією ремесел та мистецтв (CNAM), що дає можливість студентам отримати високоякісну сучасну європейську освіту й отримати дипломи українського та французького університетів.

Ректорат УкрДУЗТ щиро вітає випускників програми TEMPUS з успішним закінченням навчання!

Бажаємо вам успіхів у подальшій кар’єрі та в житті, нових досягнень і перемог!

Урочисте вручення дипломів TEMPUS в УкрДУЗТ!