12 Березень 2023

В Українському державному університеті залізничного транспорту відбулась урочиста церемонія нагородження студентів, які успішно пройшли навчання в проекті «Ukraine Digital» від Німецької служби академічних обмінів (DAAD)

Ректор університету Сергій Панченко особисто привітав студентів, вручив сертифікати про успішне завершення навчання та побажав учасникам проекту й надалі проявляти інтерес до міжнародної співпраці.

Навчальні модулі DAAD були спрямовані на актуалізацію знань студентів, розвиток їх фахових компетенцій та мовних навичок, підвищення обізнаності в сфері сучасних технологій на залізничному транспорті.

Студенти високо оцінили якість навчання та підтримку, яку отримували від викладачів, фахівців Deutsche Bahn та організаторів впродовж реалізації проекту.

Нагородження студентів, які успішно пройшли навчання в проекті DAAD, стало черговим доказом високого рівня освіти в УкрДУЗТ, постійного прагнення Університету до розвитку науки і освіти в Україні на шляху до подальшої Євроінтеграції.