11 Березень 2024

В Українському державному університеті залізничного транспорту відбулась зустріч з Харківським міським головою Ігорем Тереховим

11 березня 2024 року Університет провів зустріч із Харківським міським головою Ігорем Тереховим. Під час зустрічі з колективом Університету Ігор Олександрович поділився планами щодо відбудови та розвитку Харкова, який незважаючи на постійні обстріли продовжує бути міцним форпостом сходу України. Міський голова окреслив плани розвитку транспортної інфраструктури Харкова, яка має стати рушійною силою його повоєнного відновлення та відповів на наболілі питання від працівників УкрДУЗТ.
Харківський міський голова висловив глибоку вдячність працівникам Університету за їх вагомий внесок у розвиток міста, завдяки невтомній праці та професіоналізму яких продовжується підготовка висококваліфіковані фахівців для відбудови та відновлення Харкова.
Свідченням вагомого внеску викладачів та співробітників університету в розвиток освіти та науки Харкова стали подяки, вручені особисто Ігорем Тереховим в ході урочистої частини заходу.

Подяки отримали:
• Панченко Владислав Вадимович
• Соломніков Іван Володимирович
• Трубчанінова Карина Артурівна
• Щурко Оксана Олександрівна
• Ковальов Антон Олександрович
• Гірохелідзе Олександр Ілліч
• Третяк Наталія Миколаївна
• Козаренко Світлана Миколаївна
• Перець Леніна Іванівна
• Сергієнко Ольга Віталіївна

Адміністрація університету висловлює глибоку вдячність Ігореві Олександровичу та вітає нагороджених і дякує їм за невтомну працю та високий професіоналізм.
Незважаючи на складні часи, УкрДУЗТ продовжує працювати, готуючи нове покоління фахівців для відбудови та розвитку міста!💙💛