18 Лютий 2022

В університеті залізничного транспорту вшанували пам’ять випускника вишу – Героя України Владислава Зубенка!

В Українському державному університеті залізничного транспорту 18 лютого 2022 року відбулись заходи, присвячені восьмої річниці Революції Гідності, та відзначення подвигу учасників Революції  Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В заходах прийняли участь ректор Університету Панченко Сергій Володимирович,  представник департаменту освіти і науки Харківської обласної адміністрації Майський Геннадій Юрійович, проректори, декани викладачі та студенти університету.

В ході заходів учасники поклали квіти до пам’ятного знаку Герою України, Герою Небесної Сотні, випускнику університету Владиславу Зубенку, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.