02 Липень 2020

Вебінар Центру забезпечення якості вищої освіти УкрДУЗТ

02 липня 2020 року в рамках роботи Платформи обміну знаннями Центру забезпечення якості освіти УкрДУЗТ відбувся перший із серії вебінарів на тему «Вступ у досконалість онлайн викладання».

Актуальність та значущість заходу підкреслюється кількістю учасників що долучилися – біля 100 наших колег взяли участь у вебінарі.

З вступним словом та першою доповіддю виступив керівник Центру забезпечення якості освіти УкрДУЗТ Владислав Панченко.

Програма вебінару налічувала п’ять доповідей:
1. «Позитивні практики використання платформи MOODLE УкрДУЗТ» (Владислав Панченко, к.т.н., керівник Центру забезпечення якості освіти УкрДУЗТ, учасник програми Teaching Excellence Programme);
2. «Системи дистанційного навчання» (Михайло Ушаков, провідний інженер Центру забезпечення якості освіти УкрДУЗТ);
3. «Роль сучасних інформаційних технологій у створенні цифрового освітнього контенту» (Надія Кладько, інженер Центру забезпечення якості освіти УкрДУЗТ);
4. «Онлайн оцінювання: виклики і рішення» (Дмитро Скуріхін, к.т.н., доцент кафедри вагонів, учасник програми Teaching Excellence Programme);
5. «GOOGLE на допомогу: проблема списування під час онлайн-оцінювання» (Катерина Єремєєва, к.і.н., старший викладач кафедри історії та мовознавства, учасник програми Teaching Excellence Programme).

Запис вебінару можна переглянути на YouTube-каналі університету. Презентації згодом будуть доступні на сторінці Центру забезпечення якості вищої освіти УкрДУЗТ.

Дякуємо доповідачам та всім учасникам вебінару за плідну роботу та гострі запитання. Чекаємо на наступну зустріч.
Навчаючись – навчаємо!

Вебінар Центру забезпечення якості вищої освіти УкрДУЗТ