01 Вересень 2021

Відбулась посвята в першокурсники в Українському державному університеті залізничного транспорту!

31 серпня відбулась посвята в першокурсники в Українському державному університеті залізничного транспорту!

Першокурсників привітали ректор УкрДУЗТ Сенргій Панченко, адміністрація університету, та присутні гості Терехов Ігор Олександрович-секретар Харківської міської ради, Остапчук Віктор Миколайович –Герой України,депутат Харківської обласної ради, Журавель Кирило Володимирович-заступник директора Регіональної філії «Південна      заліхниця» АТ «Укрзалізниця», Борисенко Дмитро Володимирович –Головний інженер регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця», Палюх Анатолій Володимирович – Президент ГО «Фонд ім. Г.М. Кирпи», Кисильов Володимир  Михайлович – колишній головний інженер Львівської залізниці, соратник Г.М.Кірпи, Панасевич Леонід Пилипович –колишній помічник міністра інфраструктури-генерального директора Укрзалізниці Г.М. Кірпи, Ковальчук Анатолій Анатолійович

Ми раді  привітати вcіх першокурсників у великій родині нашого Університету!

Від сьогодні для вас настає новий життєвий етап, сповнений цікавих зустрічей та нових знайомств, дивовижних відкриттів і досягнень. Тож, незалежно від будь-яких викликів долі, бажаємо вам невичерпної енергії та творчих здобутків, щоб кожен зміг реалізувати свій потенціал в нашому навчальному закладі.

Нехай студентські роки будуть яскравими та незабутніми, а університет – посяде особливе місце у вашому серці! Адже саме для вас ми змінюємося та розвиваємося, опановуємо все нове та креативне.