18 Серпень 2020

Відбулося урочисте вручення дипломів Познанської Політехніки магістрам-випускникам Українського державного університету залізничного транспорту за програмою «2 Дипломи»

17 серпня 2020 р. відбулося урочисте вручення дипломів партнерського університету УкрДУЗТ – Познанської Політехніки. Студенти денної форми здобуття освіти закінчили курс навчання у магістратурі УкрДУЗТ за освітньо-професійними програмами «Організація міжнародних перевезень», «Локомотиви та локомотивне господарство», «Вагони та вагонне господарство» та «Електричний транспорт» та напрямом «Транспорт» Познанської Політехніки.
Дипломи магістрам Михайлу Дим’янчуку, Володимиру Качану, Гордію Орешину, Олегу Сафронову вручив особисто Ректор УкрДУЗТ професор Сергій Панченко.
За словами Ректора нашого університету, спільна програма підготовки магістрів українського та польського університетів є важливим етапом удосконалення підготовки фахівців міжнародного рівня.
Щирі привітання дипломантам!