22 Червень 2023

Відбулося урочисте засідання Вченої ради Українського державного університету залізничного транспорту

22.06.2023 р. відбулося урочисте засідання Вченої ради Українського державного університету залізничного транспорту. В рамках проведення заходу низка представників професорсько-викладацького складу отримали нагороди за сумлінну, багаторічну працю, вагомий особистий внесок в розвиток науки й транспортної галузі країни, педагогічну майстерність.

Ректор УкрДУЗТ Сергій Панченко, вручив нагороди та відзнаки, серед яких: Подяки Міністерства освіти і науки України, Почесні грамоти Харківської обласної ради, Харківської міської ради, та регіональних філій «Південна залізниця» і «Львівська залізниця», викладачам та працівникам університету, які щоденною, невтомною працею сприяють зростанню іміджу та престижу університету.