01 Березень 2023

“Відкрита лекція на факультеті управління процесами перевезень для студентів УкрДУЗТ та Бахмутського Коледжу Транспортної Інфраструктури”

З метою підвищення якості освіти 01 березня 2023 року на факультеті Управління процесами перевезень для здобувачів Українського державного університету залізничного транспорту та Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури, що навчаються за освітніми програмами “Організація перевезень та управління на транспорті”, “Митний контроль на транспорті”, “Організація міжнародних перевезень”, “Транспортний сервіс та логістика” спеціальності 275 – транспортні технології відбулася он-лайн зустріч у форматі відкритої лекції на тему: “Виклики і рішення в роботі АТ “Укрзалізниця” в умовах воєнного стану. Проблеми експорту.” Спікером заходу був відомий фахівець в галузі транспортної інфраструктури і логістики, заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” Валерій ТКАЧОВ. Лекція викликала неабиякий інтерес та зібрала біля 300 слухачів. Дякуємо пану Валерію за цікаву та змістовну лекцію та сподіваємося на продовження співпраці!