17 Березень 2021

Відкрита лекція викладачіві кафедри іноземних мов УКРДУЗТ для студентів-філологів АЛА-ТОО університету (Бішкек, Киргизька республіка)

16 березня 2021 р. за підтримки ​Відділу міжнародних зв’язків та участі кафедри “Іноземні мови” Українського державного університету залізничного транспорту відбулася відкрита лекція для студентів​-філологів Ала-Тоо університету (Bishkek, Kyrgyz Republic). ​

У рамках договору про співпрацю та обмін між двома партнерськими університетами, завідувач кафедри іноземних мов к.філ. наук, доцент Світлана Нешко підготувала й провела англійською мовою online лекцію “Puns in “Alice’s Adventures in Wonderland” by Lewis Carroll as a translation challenge”. Студенти Ала-Тоо університету та їх керівник Шурубу Карімова висловили вдячність та запросили до подальшої співпраці, обміну досвідом ​і проведення занять.