25 Листопад 2020

Відкриття XVІI Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Харківській області.

25 листопада 2020 року відбулося відкриття XVІI Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Харківській області. Фільм-відкриття, приурочений до Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок – «За кордоном» (режисерка Сон А Юн, Бельгія, Франція). Представники провідних ЗВО Харківщини приєдналися до заходу.

В рамках Фестивалю в Університеті відбудеться онлайн показ та обговорення фільму «Тунель» режисерів Ніно Орджонікідзе та Вано Арсенішвілі, 2019р.

ДОЛУЧАЙСЯ ДО ПЕРЕГЛЯДУ 27 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ. Посилання на фільм можна отримати написавши листа на електронну пошту student_clubs@kart.edu.ua
Враження від фільму пиши в коментарях під постом в соціальних мережах університету!

ЗАПРОШУЄМО БАЖАЮЧИХ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПЕРЕГЛЯДУ!