04 Жовтень 2021

Вітаємо!

Відповідно до Розпорядження Кабінету міністрів України від 29 вересня 2021 р. № 1174-р «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти», призначені стипендії за видатні заслуги у сфері вищої освіти:
  • завідувачу кафедри “Управління експлуатаційною роботою” Українського державного університету залізничного транспорту Бутько Тетяні Василівні доктору технічних наук, професору;
  • доктору технічних наук, професору кафедри «Транспортний зв’язок» Українського державного університету залізничного транспорту Альошину Геннадію Васильовичу.
Шановні колеги, вітаємо Вас з цим великим досягненням! Бажаємо подальших успіхів і нових здобутків у творчій діяльності!
Вітаємо!Вітаємо!
Вітаємо!