09 Березень 2021

Вітаємо Декана Будівельного факультету Скорика Олексія Олексійовича з 60-річчям!

Шановний Олексію Олексійовичу!

Колектив Університету щиро вітає Вас з 60-річним Ювілеєм і бажає нестримного прагнення любити і цінувати кожну щасливу мить, яку дарує Вам життя! Нехай такі миті трапляються як можна частіше і завжди Вас радують! Бажаємо найміцнішого здоров’я! Нехай ніякі перепони не стануть на шляху, адже ще так багато потрібно зробити! Є такі поняття, над якими не владний час – обов’язок, професіоналізм, відповідальність, дух творця. І все це стосується Вас. Прийміть нашу щиру повагу та побажання залишатися тим, ким Ви є для нас всі ці роки – людиною, з якою хочеться працювати. Нехай кожен день в житті несе в собі тільки щастя, щирий сміх і удачу! Бажаємо любові, як море, бажаємо такого щастя, яке б захопило Вас і ніколи не відпускало! Вітаємо з 60-річчям, з Ювілеєм Вас! Щастя Вам і сердечного тепла!

Ректорат, Профком, Факультет.