27 Червень 2022

Вітаємо ГЕВОРКЯНА ЕДВІНА СПАРТАКОВИЧА з присвоєнням звання почесного професора Технолого-гуманітарного університету ім. Казимира Пуласького у Радомі (Польща)!

Колектив Українського державного університету залізничного транспорту вітає д.т.н., професора кафедри «Інженерія вагонів та якість продукції» ГЕВОРКЯНА ЕДВІНА СПАРТАКОВИЧА з присвоєнням йому звання почесного професора Технолого-гуманітарного університету ім. Казимира Пуласького у Радомі (Польща). Цей факт став черговим підтвердженням визнання наших науковців та буде сприяти зміцненню позицій університету в Європейському освітньому просторі.

Прийміть наші щирі вітання та побажання нових наукових звершень та творчої наснаги.
Зичимо міцного здоров’я, миру та невичерпної енергії для нових звершень!