07 Жовтень 2022

Вітаємо лауреатів конкурсу “Молодий вчений року”

Сердечно вітаємо лауреатів конкурсу “Молодий вчений року”, які представляли Український державний університет залізничного транспорту.Бажаємо Вам наукових успіхів, натхнення і нових звершень!

Вітаємо лауреатів конкурсу "Молодий вчений року"🎓Ловську Альону Олександрівну – доктор технічних наук, доцент кафедри інженерії вагонів та якості продукції, Український державний університет залізничного транспорту в номінації МАТЕМАТИКА ТА СТАТИСТИКА.
Вітаємо лауреатів конкурсу "Молодий вчений року"🎓Григорову Єлизавету Ігорівну-аспірантку кафедри Транспортних систем та логістики Українського державного університету залізничного транспорту, фахівець І категорії центру звя’зків з громадськістю та піару в номінації ПРОГРАМА VR-ТЕХНОЛОГІЇ В НАУЦІ.

Вітаємо лауреатів конкурсу “Молодий вчений року”