19 Травень 2023

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ VIII ХАРКІВСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ РЕКЛАМИ

Ну, що ж…Нарешті це здійснилося і можна вже вітати ПЕРЕМОЖЦІВ VIII Харківського Студентського Фестивалю Реклами, який наша кафедра маркетингу, комерційної діяльності та економічної теорії УкрДУЗТ щорічно проводить у теплу весняну пору року.
😃Зустрічайте!
🔰Номінація ДРУКОВАНА РЕКЛАМА
1 МІСЦЕ
Німченко Анастасія робота «Вихід є» (Харківський національний університет радіоелектроніки)
Ярміш Анастасія робота «Мовчання – це не вихід» (Харківський національний університет радіоелектроніки)
2 МІСЦЕ
Ніколенко Марія та Собейко Єлизавета робота «Без нас вони зникнуть» (Державний торговельно-економічний університет, м. Київ)
Мармута Олена робота «Знайди свого звіра» (Державний торговельно-економічний університет, м. Київ)
3 МІСЦЕ
Калагурка Наталія робота «Захист тварин» (Львівський торговельно-економічний університет)
Кошарна Олександра робота «Улюбленці» (Університет імені Альфреда Нобеля, м. Дніпро)
Ковальчук Анастасія робота «MASTER Zoo» (Вільна тема) (Державний торговельно-економічний університет, м. Київ)
🔰Номінація ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА
1 МІСЦЕ
Крячко Марина робота «Реклама закладу «Ретро кав’ярня» (Харківський національний університет радіоелектроніки)
Руденко Вадим «Банерна реклама COMFY» (Український державний університет залізничного транспорту)
2 МІСЦЕ
Мухопад Анна робота «CREATIVE BRIEF COMFY» (Український державний університет залізничного транспорту)
3 МІСЦЕ
Нгуєн Тует Ань та Миронець Ярослава робота «Please protect us!» (Державний торговельно-економічний університет, м. Київ)
Іванова Аліса та Гнатюк Катерина робота «клуб 4 лапи» (Державний торговельно-економічний університет, м. Київ)
Рибитва Владислав робота «#ПОВЕРНИДІМ» (Київський національний університет технологій та дизайну)
🔰Номінація ВІДЕОРЕКЛАМА
1 МІСЦЕ
Сінькевич Тетяна та Стучинський Олександр робота «ENS BACKPACK» (Київський національний університет технологій та дизайну)
2 МІСЦЕ
Чебанова Інеса робота «Відпочинь» (Університет імені Альфреда Нобеля, м. Дніпро)
3 МІСЦЕ
Позднякова Таїсія робота «Візьми момент з собою» (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича)
Жукова Вероніка робота «Кожна дія має свої наслідки…» (Український державний університет залізничного транспорту)
🔰Номінація РОЗРОБКА BRAND BOOK
1 МІСЦЕ
Білопольський В’ячеслав робота «Мобільна майстерня Locker» (Український державний університет залізничного транспорту)
2 МІСЦЕ
Гуріна Валерія та Гусєва Аліса робота «музичний додаток Синтез» (Державний торговельно-економічний університет, м. Київ)
Вяткіна Софія робота «Фірмовий стиль для діджитал-агентства «Sota» (Державний торговельно-економічний університет, м. Київ)
3 МІСЦЕ
Руденко Вадим робота «Мобільна майстерня Locker» (Український державний університет залізничного транспорту)
🔰Номінація РОЗРОБКА PR-СТРАТЕГІЇ
1 МІСЦЕ
Ігнатенко Валерія робота «Просування послуг АТ «МОТОР-БАНК» (Український державний університет залізничного транспорту)
2 МІСЦЕ
Сагун Катерина робота «Просування Лаунж-бар «РОТ» (Український державний університет залізничного транспорту)
🔰Номінація ПРЕЗЕНТАЦІЯ
1 МІСЦЕ
Ігнатенко Віталіна робота «Капібара Comfy» КЗО «Гранд» ДОР»
2 МІСЦЕ
Степко Марія робота «Насилля над жінками впродовж життя» (Харківський національний університет радіоелектроніки)
3 МІСЦЕ
Глушко Богдан та Олійник Анастасія робота «Туристична Україна» (Київський фаховий коледж туризму та готельного господарства)
✅Переможці в номінації «CREATIVE BRIEF ВІД ПАРТНЕРІВ»
Ігнатенко Валерія – подарункова карта для COMFY
Ігнатенко Валерія – просування послуг АТ МОТОР-БАНК
Білопольський В’ячеслав – brand book для мобільної майстерні LOCKER
Сагун Катерина – стратегія просування для Лаунж-бар «РОТ»
👏Щиро вітаємо всіх переможців! Бажаємо натхнення для подальшої участі у нашому фестивалі та інших креативних заходах!
Всі учасники ХСФР обов’язково отримають Сертифікати.
З повагою, Оргкомітет Харківського Студентського Фестивалю Реклами🌻
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ VIII ХАРКІВСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ РЕКЛАМИ