01 Серпень 2022

Вiтаємо студента факультету ІКСТ, харків’янина ОЛЕКСАНДРА ДЗЮБУ з Перемогою на Європейських студентських іграх!

Ректорат, кафедра фiзичного виховання та спорту, науково-педагогічний колектив Українського державного університету залізничного транспорту вiтають студента факультету Інформацiйно-керуючих систем i технологiй, групи 107-ТШI- Д18, харків’янина ОЛЕКСАНДРА ДЗЮБУ з Перемогою на Європейських студентських іграх, які проводились у місті Лодзь, Польща, з 14 липня 2022 року, де він виборов ЗОЛОТУ медаль з тхеквондо у ваговій категорії до 63 кг!

У цей складний час для України, студенти нашого славетного Університету продовжують тренуватись у надскладних умовах, брати активну участь у спортивних змаганнях різного рівня та перемагати на найвищому рівні, захищаючи честь нашої країни!

Від щирого серця вітаємо Олександра з найвищим результатом на змаганнях європейського рівню!
Бажаємо успіхів та нових спортивних звершень!