13 Квітень 2021

ВІТАЄМО З ПРИЗОВИМ МІСЦЕМ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!

Здобувач 3 курсу факультету «Управління процесами перевезень» групи 132-ОПУТ-Д18 Горлач Роман Миколайович прийняв участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи» на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.
Наукову роботу було заслухано на підсумковій науково-практичній конференції для захисту результатів наукових робіт учасників Конкурсу, що відбулася 7 квітня 2021 року у онлайн режимі на платформі Zoom.
За підсумковими результатами Конкурсу Горлач Роман Миколайович (науковий керівник роботи – доцент Примаченко Г. О.) зайняв ІІІ місце серед 12 учасників з різних ЗВО України.

Вітаємо Романа Миколайовича та наукового керівника, а також бажаємо їм успіхів у подальшій науковій роботі!