24 Грудень 2023

З прийдешніми Новим Роком та  Різдвом Христовим!

З прийдешніми Новим Роком та  Різдвом Христовим!Шановні студенти, аспіранти, викладачі, співробітники та випускники Українського державного університету залізничного транспорту!

Вітаю вас з прийдешніми Новим Роком та  Різдвом Христовим!
У році що минає наш університет зростав та затверджувався у якості одного із провідних транспортних вишів України. Ми збільшили набір студентів, досягли значних успіхів у освітній та науковій діяльності, продовжили впроваджувати інноваційні освітні технології та розвивати міжнародну співпрацю.
Висловлюю глибоку подяку колективу викладачів та співробітників за вагомий внесок у розвиток нашої Альма-матер, виховання молоді та відданість освіті, а також нашим студентам за сумлінне навчання та активну позицію в усіх сферах життя університету.
У новому 2024 році, перед нами стоять нові виклики та можливості. Нехай цей рік принесе Вам нові досягнення, радість, мир та благополуччя.
Бажаю вам теплих свят у колі рідних та близьких, невичерпного натхнення та успіхів у всіх ваших задумах.

З найкращими побажаннями,
Сергій Панченко
Ректор Українського державного університету залізничного транспорту

З прийдешніми Новим Роком та  Різдвом Христовим!