23 Жовтень 2022

Візит делегації Університету до Німеччини!

Минулого тижня делегація Українського державного університету залізничного транспорту на чолі із Ректором – Сергієм ПАНЧЕНКО відвідала із робочим візитом партнерський університет bbw Hochschule University of Applied Sciences (Берлін, Німеччина).

Ознайомившись зі структурою університету-партнеру, делегати оцінили можливості реалізації академічних обмінів в рамках діючих освітніх програм  та потенціал наукового співробітництва.

З поміж багатьох інших питань обговорених в під час зустрічей, головним був подальший розвиток активної співпраці УкрДУЗТ та bbw Hochschule  в рамках проекту «Ukraine Digital: Ensuring Student Success in Times of Crisis (2022)», організованого Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) та університетом партнером.

Першим важливим результатом реалізації проекту стало отримання стипендій від уряду Німеччини для 60 найбільш здібних студентів УкрДУЗТ, які беруть участь в проекті.

Крім того, в рамках проекту, 10 найкращих студентів УкрДУЗТ будуть нагороджені ноутбуками, які без сумніву необхідні сучасного та повноцінного навчання, насамперед в дистанційному форматі.

Із радістю повідомляємо, що, з огляду на позитивний досвід та схвальні відгуки студентської спільноти,  сторони дійшли згоди продовжити проект у 2023 році.

Візит делегації Університету до Німеччини!