29 Липень 2022

Всеукраїнський науково-практичний онлайн-форум «Місцеві дороги: новації, нормативна база та практичні кейси»

Провідні фахівці кафедри “Вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою” та студенти наукового гуртка “Геодезія та проектування шляхів сполучення” керівник гуртка доц. Шевченко А.О., студенти гр. 103-ГЗ-Д20 Васик А.О., Зеленська А.А., Красовський А.О., Нагорська В.В., Козир В.Р. взяли участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного онлайн-форуму «Місцеві дороги: новації, нормативна база та практичні кейси» за участю провідних фахівців галузі, який відбувся 29 липня 2022 р.