02 Вересень 2024

ВШАНУВАННЯ ПАМЯТІ ГЕОРГІЯ МИКОЛАЙОВИЧА КІРПИ!

Цього року навчання в Українському державному університеті залізничного транспорту розпочалося з урочистого вшанування пам’яті видатного українського політичного діяча Георгія Миколайовича Кірпи, який зробив вагомий внесок у розвиток транспортної інфраструктури України. Керівництво УкрДУЗТ разом зі співробітниками університету вшанувало пам’ять поклавши квіти до меморіальної дошки Георгію Кірпи, яка встановлена на фасаді будівлі Українського державного університету залізничного транспорту, та вшанували хвилиною мовчання пам’ять видатного спеціаліста залізничної галузі.

Георгій Кірпа, назавжди залишаться в історії нашого університету, як символ мужності, самовідданості та патріотизму. Він є прикладом для наслідування нинішнім і майбутнім поколінням студентів, нагадуючи про важливість збереження та примноження тих цінностей, які він відстоював.

ВШАНУВАННЯ ПАМЯТІ ГЕОРГІЯ МИКОЛАЙОВИЧА КІРПИ!