28 Червень 2023

З днем Конституції України!

Шановані студенти, викладачі та співробітники університету!

З днем Конституції України!Вітаю вас з Днем Конституції України – одним із найважливіших свят нашої держави!
В 1996 році, засновуючи нашу незалежну демократичну державу, Верховна Рада України ухвалила Конституцію, яка стала фундаментом нашого розвитку та національного самовизначення. Цей основний закон відкрив широкі можливості для особистого й професійного зростання, підтримав консолідацію нашого народу та розвиток громадянського суспільства.
З натхненням, силою, новаторськими ідеями та потужним основним законом – нашою Конституцією, ми можемо продовжувати будувати сильну та правову державу. Бажаю всім нам успіху та плідної праці на користь нашого українського народу.
З нагоди цього свята бажаю Вам миру, злагоди та якнайшвидшого відновлення нашої країни. Зі святом Вас!

З повагою,
Українського державного
університету залізничного транспорту
Сергій ПАНЧЕНКО

З днем Конституції України!