24 Серпень 2023

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!Шановні викладачі, співробітники та студенти університету!
Від усього серця вітаю Вас з головним державним святом нашої країни – Днем Незалежності України!🇺🇦
Всі українці світу сьогодні з тремтінням в серці та радістю одночасно святкують головне державне свято, велике досягнення, вистраждане тисячолітньою боротьбою Українського народу за право мати свою державу, за яке віддано скільки життів і крові.
Це не просто День народження держави – це свято пам’яті про покоління наших пращурів, які творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто замислитися про майбутнє, усвідомлюючи відповідальність перед нашою українською історією та нащадками.
Кольори неба і хлібного лану на державному прапорі, свідчать про одвічне прагнення українців мирною працею здобувати добробут для своїх родин і сьогодні надихають на подвиги наших захисників.
Бажаю всім мирного неба над головою, щедрої долі, терпіння і наснаги, міцного здоров’я і щастя, добра та спокою у кожній родині та подальших перемог заради процвітання незалежної України!
З повагою,
Ректор УкрДУЗТ
Сергій ПАНЧЕНКО
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!