09 Травень 2022

З Днем Великої Перемоги!

З Днем Великої Перемоги!Шановні ветерани, співробітники та студенти нашого Університету!

9 травня Ми відзначаємо День перемоги над нацизмом.

Ми шануємо величезну роль нашого народу в перемозі у Великій війні, пам’ятаємо про загиблих воїнів, жертв війни і воєнних злочинів.

В наших душах і серцях – гордість і радість наполовину зі святою скорботою. Бо дуже велика ціна Перемоги. Кожна сім’я сьогодні згадує своїх рідних, яких торкнулася війна своїм полум’яним крилом. День Перемоги завжди житиме в наших серцях світлим днем зі сльозами на очах. А у пам’яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну.

У серці кожного жива пам’ять про мільйони мужніх і незламних українців, про їхню жертовність в ім’я свого народу та рідної землі.

Від щирого серця бажаю усім міцного здоров’я, мирного неба, світлих надій та упевненості у завтрашньому дні.

Ректор УкрДУЗТ,

Сергій Панченко