04 Листопад 2023

З ДНЕМ ЗАЛІЗНИЧНИКА!

З ДНЕМ ЗАЛІЗНИЧНИКА!Вельмишановні колеги – залізничники!

Від усього серця вітаю студентську спільноту, колектив Українського державного університету залізничного транспорту та працівників галузі з професійним святом – Днем залізничника!

Сьогодні ми вкотре вшановуємо вашу важку, важливу та самовіддану працю, що безперечно є рушійною силою економіки України. Залізниця – це не лише комплекс транспортних засобів, а й символ єдності та міцності нашої країни, який об’єднує нас у велику та дружню родину. Сьогодні я хочу висловити щиру подяку за ваш невтомний труд, силу духу та безсонні ночі, які ви проводите на робочому місці.

Бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, витривалості і невичерпної енергії на шляху досягнення нових вершин. Нехай кожен ваш день буде наповнений задоволенням від навчання та роботи, а кожний відправлений поїзд – символом вашого успіху та професійної майстерності!

Зі святом!
Ректор УкрДУЗТ