17 Листопад 2023

З Міжнародним Днем студента!

Дорогі студенти!

Сердечно вітаю вас із Міжнародним Днем студента! Це свято символізує ваш шлях до нових знань та особистісного зростання. Незважаючи на випробування війни, важливо пам’ятати, що отримання якісної освіти завжди має бути вашим пріоритетом.
Ваша громадянська позиція, оптимізм і бажання приймати участь у наукових та освітніх проектах вражають наших викладачів. Сьогодні я відчуваю гордість за нашу студентську молодь, яка є обличчям успішної, мирної та процвітаючої України майбутнього.
Разом ми зможемо подолати всі труднощі, і ваша наполегливість та старання в навчанні буде ключем до зміцнення нашої країни та її інтеграції в світову спільноту прогресивних ідей та передових технологій.
Бажаю, щоб роки вашого студентства стали періодом численних професійних досягнень та відкриттів. Зичу вам здоров’я, мирного неба, радості, щасливої юності, вірних друзів та невичерпного ентузіазму у навчанні!

З повагою,
ректор УкрДУЗТ
Сергій ПАНЧЕНКО

З Міжнародним Днем студента!