07 Листопад 2021

З НАГОДИ ДНЯ ЗАЛІЗНИЧНИКА В УКРДУЗТ ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

Четвертого листопада 2021 р. відбулося урочисте засідання Вченої ради Українського державного університету залізничного транспорту. В рамках проведення заходу низка представників професорсько-викладацького складу отримали нагороди за сумлінну, багаторічну працю, вагомий особистий внесок в розвиток науки й транспортної галузі країни, педагогічну майстерність та з нагоди професійного свята — Дня залізничника.
Ректор УкрДУЗТ Сергій Панченко, вручив нагороди та відзнаки, серед яких: нагрудні знаки «Відмінник освіти України», Грамоти Верховної Ради України, Подяки Міністерства освіти і науки України, Почесні грамоти Харківської обласної ради, Подяки голови Харківської обласної адміністрації, Харківської міської ради, адміністрації Московського району Харківської міської ради та регіональних філій «Південна залізниця» і «Львівська залізниця», Грамоти регіональної філії «Південно-Західна залізниця», а також ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» викладачам та працівникам університету, які щоденною, невтомною працею сприяють зростанню іміджу та престижу університету.
Студенти, аспіранти, викладачі, працівники університету, які були присутні на урочистостях, привітали нагороджених тривалими оплесками.

З НАГОДИ  ДНЯ  ЗАЛІЗНИЧНИКА В УКРДУЗТ ВІДБУЛОСЯ  УРОЧИСТЕ  ЗАСІДАННЯ  ВЧЕНОЇ  РАДИ